Bokning Sporthallen

Om bokning av våra lokaler

Boka lokalen med formuläret under kalendern. En bekräftelse kommer på er e-post med en bokningskod som ni sedan ska använda vid betalning till vårt swishkonto 123 293 5567.

Bokad 18:00 19:30
Bokad 07:00 08:00
Bokad 17:00 19:00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 17:00 18:00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 16:00 17:00
Bokad 07:30 09:30
Bokad 11:00 14:00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19:00 20:00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 14:00 17:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 18:30 19:30
Bokad 18:00 19:30
Bokad 20:00 21:30
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 17:30 18:30
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 08:00 09:00
Bokad 09:00 11:00
Bokad 08:00 09:00
Bokad 18:00 20:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 15:00 16:00
Bokad 19:00 22:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 17:00 19:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Bokad 17:00 18:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18:00 20:00
Bokad 17:00 18:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 19:00 20:10
Bokad 18:30 20:30
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 20:30 21:30
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 09:00 10:00
Barnkalas 11-14
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19-20
Bokad 18:00 19:00
Bokad 16-17
Bokad 19:00 20:00
Herrgympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 12:30 13:30
Bokad 15:30 16:30
Bokad 15:00 16:00
Bokad 10:00 12:00
Bokad 18:00 19:00
Gubbagympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Julmarknad
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18:00 19:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18:00 19:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19:00 20:00
Sau innebandy
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 20:00 21:00
Bokad 18:00 20:00
Gubbagympa 19.30-21.00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 16:00 17:00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 20:01 21:00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 20:00 21:00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Bokad 11:00 12:00
18-19.30 Tonår innebandy
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:10 10:00
Bokad 15:00 17:00
19-20 Motionsgympa
Bokad 09:00 10:00
Uthyrt kalas heldag
Bokad 18:00 09:00
Bokad 14:30 19:00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 17:00 18:30
Bokad 16:00 17:00
Bokad 11:00 12:00
Bokad 08:00 09:00
Bokad 10:00 11:30
Bokad 17:00 18:00
Bokad 09:00 10:00
Innebandy 18-19.30
Innebandy 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18:00 20:00
Bokad 13:00 15:00
Innebandy 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Innebandy 18-19.30
Innebandy 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19.30-21.00
Innebandy 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Bokad 11:00 14:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 19:00 20:00
Miljödag 10-18
Bokad 19.00-20.00
Miljödag förberedelse 14-22
Bokad 19.30-21.00
Bokad 19.00-20.00
Bokad 11:00 13:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19:00 23:00
Bokad 17:00 18:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 14:00 15:00
Bokad 19:00 20:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 14:15 15:45
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Kalas 12-15
Bokad 14:00 17:00
Bokad 17:00 18:00
Bokad 19:30 21:30
Bokad 14:00 16:00
Bokad 17:30 18:30
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.00-20.00
Bokad 11:00 13:00
Bokad 11:00 14:00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 09:15 11:15
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19:00 20:00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 11:30 14:30
Bokad 15:45 16:45
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 11:00 14:00
Bokad 9-10
Bokad 19:00 20:00
Bokad 18:00 20:00
Bokad 17:00 18:07
Bokad 16:30 17:30
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 16:30 17:30
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 17:30 18:30
Bokad 17:00 19:00
Bokad 19.30-21.00
Bokad 18-19.30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 18-19.30
Bokad 16:00 17:00
Bokad 12-17
Bokad 10-12
Bokad 10:00 12:00
Bokad 17:00 18:00
Bokad 19:00 20:02
Gubbagympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 09:00 10:00
Bokad 10:00 12:00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 13:00 17:30
Julmarknad heldag
Ev Julmarknad
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:01
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:30 11:30
Bordtennis 19.00-21.00
Bokad 18:00 19:00
Gubbagympa 19.30-21.00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 15:00 17:00
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bokad 19:15 21:15
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
HLR kurs 12-17
HLR kurs 12-17
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bordtennis 19.00-21.00
Gubbagympa 19.30-21.00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
Bingo
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 09:00 10:00
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Motionsgympa 19.00-20.00
Bokad 12:00 15:00
Bokad 09:00 10:00
Barnkalas
15.15-16.15 Sommenbygd
Bokad 18:00 19:30
Barnkalas
Motionsgympa 19.00-20.00
Seniorträning 18.30-19.30
Bokad 10:00 11:00
Seniorträning18.30-19.30
Bokad 16:45 18:10
Seniorträning 18.30-19.30
Bokad 17:00 18:15
Bokad 19:00 20:00
Centermöte Bussen
Seniorträning 18.30-19.30
Seniorträning 18.30-19.30
Bokad 17:00 18:25
Bokad 12:15 14:15
Bokad 09:00 11:00
Bokad 10:00 12:00
Bokad 17:00 18:20
Bokad 16:15 17:00
Bokad 18:14 19:05
Bokad 16:00 18:00
Innebandy Tonår
Innebandy Tonår
Bokad 10:00 11:00
Innebandy Tonår
Bokad 16:00
Bokad 16:00 17:00
Bokad 20:40 21:50
Innebandy Tonår
Innebandy Tonår
Bokad 16:30 17:30
Innebandy Tonår
Innebandy Tonår
Anna 15:00 17:00
Innebandy Tonår
Lena S 14:00 16:00
Innebandy Tonår
Bokad 10:30 16:00
Bokad 18:00 19:30
Bokad 16:30 17:55
Innebandy Tonår
Innebandy Tonår
Motionsgympa 19:00 20:00
Bokad 19:30 20:30
Innebandy Tonår
Motionsgympa19:00 20:00
Bokad 15:00 17:00
Bokad 16:00 18:00
Herrgympa 19.30-21
Innebandy Tonår
Bokad 14:00 16:00
Motionsgympa 19:00 20:00
Lukas 12:30 13:30
Bokad 18:58 20:03
Herrgympa 19.30-21.00
Innebandy Tonår
Motionsgympa 19:00 20:00
Bordtennis för alla
Herrgympa 19.30-21
Innebandy 18-19:30
Bokad 19:00 20:00
Innebandy 18-19:30
Bordtennis för alla
Herrgympa 19.30-21
Innebandy 18-19:30
Bordtennis för alla
Herrgympa 19.30-21
Innebandy 18-19:30
Bokad 11:00 12:30
Innebandy 18-19:30
Bordtennis för alla
Herrgympa 19.30-21.00
Innebandy 18-19:30
Bokad 19:30 21:00
Bordtennis för alla
Bokad 17:00 19:00
Bokad 16:00 17:00
Herrgympa 19.30-21
Innebandy 18-19:30
Innebandy 18-19:30
Bordtennis för alla
Bokad 16:10 17:10
Herrrgympa19.30-21.00
Bokad 16:00 17:30
Innebandy 18-19:30
Bordtennis för alla
Herrgympa kl.19.30 - 21.00
Innebandy 18-19:30
Innebandy 18-19.30
Bordtennis för alla
Herrgympa 19.30-21.00

Fyll i formuläret för att boka tid